Stránky zabývající se Jógou a krásou ženy.

5 tipů jak začít cvičit jogu

hp_218_07.jpg
Vždy když se snažím někoho pozvat na hodinku jógy,dostanu stejnou odpověď“Já nejsem dost pružný.“Ale to může být právě ten důvod proč začít cvičit.Nikdo z nás kdo cvičí pravidelně nepřišel s tím,že je pružný a hodí si nohu za krk.Pružnost jsme získali během cesty jógy.
Pružnost nemusí být hlavním důvodem proč začínáte s cvičením,může to být třeba hubnutí,posilování nebo relaxace.Většina lidí ,které znám mi potvrdí,že jim jóga dala něco víc než jen fyzickou „říši.“
Jóga nám nabízí praxi vědomého uvědomění a možnost objevovat šťastnější a zdravější vyjádření sebe sama. Možná si teď říkáte,tohle není nic pro mě,ale jóga opravdu není jen kroucení těla do preclíku.Jóga vás vezme do svého světa,ať chcete nebo ne,a to je na ní tak krásné.

Zde je 5 kroků jak začít s jógou.

1. Pusťte se video pro začátečníky a cvičte doma.Naučíte se jednotlivé Asány a nebudete si na první veřejné hodině připadat ztraceni.
2. Využijte slev a prvních hodin zdarma.Budete mít možnost vyzkoušet si to na ostro.
3. Přiveďte si kamarádku bude se vám cvičit lépe,když budete mít vedle sebe někoho známého.
4. Zkuste jiné druhy jógy,třeba zjistíte,že power jóga vám dává něco víc než klasická jóga.Hledejte co je vám příjemné a v tom pokračujte.
5. Zapamatujte si Surya Namaskar (pozdrav slunci) když všechno ostatní selže můžete cvičit doma tuto sestavu po dobu 10 minut.

Zkuste něco nového!
15.01.2015 17:26:05
vera.pochobradska
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one